Nabava

PLAN NABAVE

Sukladno članku 4. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi („Narodne Novine“ broj 101/17, 144/20), Plan nabave Glazbene škole Ivana Lukačića objavljuje se u elektroničkom oglasniku javne nabave (EOJN) u standardiziranom obliku na način koji omogućava učitavanje i automatski prijenos sadržanih podataka u sustav.

Pretragu je u EOJN moguće izvršiti klikom na poveznicu Elektronički oglasnik javne nabave RH – stari sustav ili Elektronički oglasnik javne nabave RH – novi sustav i upisivanjem naziva javnog naručitelja (Glazbena škola Ivana Lukačića).

REGISTAR UGOVORA

Sukladno članku 7. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi („Narodne Novine“ broj 101/17, 144/20), registri ugovora za sve jednostavne i javne nabave objavljuju se u Elektroničkom oglasniku javne nabave (EOJN).

Pretragu je moguće izvršiti klikom na poveznicu Elektronički oglasnik javne nabave RH – stari sustav ili Elektronički oglasnik javne nabave RH – novi sustav i upisivanjem naziva javnog naručitelja (Glazbena škola Ivana Lukačića).